Rok Szkolny 2017/2018

Tegoroczne działania Klubu Szkół UNICEF będą skupiać się wokół inicjatyw UNICEF dedykowanych dzieciom i młodzieży w krajach wysokorozwiniętych. Są to zupełnie inne działania, związane z wprowadzaniem rozwiązań prawnych, które mają służyć dzieciom, monitorowaniem ich sytuacji czy walką o to, by głos dzieci był brany pod uwagę przez rządzących. O tych aktywnościach będziemy w tym roku opowiadać. Będzie to 5 dużych materiałów merytorycznych opisujących działania UNICEF w wybranych krajach. I tak rozpoczniemy pierwszy moduł „wrzesień-październik” od zaprezentowania działań UNICEF w Polsce.

Materiał filmowy dotyczący wizyty Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w Centrum Pomocy Humanitarnej UNICEF w Kopenhadze. Oglądaj

Materiał dotyczy ważnego tematu sytuacji dzieci ofiar konfliktu w Syrii. Oglądaj

Działania UNICEF w Polsce. Czytaj