ADRES

ul.ks.bpa St.Adamskiego 24
40-069 Katowice


TELEFON

32 251-75-04


E-MAIL

sp15katowice@wp.pl











Nakarm głodne dziecko! - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl


Liczba odwiedzin od 1 stycznia 2014:


Na bloga liczniki




Rok Szkolny 2019/2020


Liga Klubów Śląskich rocznika 2009 Runda I – 23.10.2019 Radlin
Kolejne stary w kolejnej edycji zawodów pucharowych o zasięgu wojewódzkim. W imprezach startowało średnio 270 zawodników z 29 klubów naszego województwa. W I Rundzie wystartowały - Jasnoch Aleksandra, Chrapek, Szymańska Aleksandra i Warchala Anna. Każdy kolejny start przynosił dziewczętom wyniki lepsze od rekordów życiowych co wyraźnie wskazuje na prawidłowa prace trenerską.

Liga Klubów Śląskich rocznik 2008 Runda I – 18.10.2019 Dąbrowa Górnicza
Grabowska Patrycja
20 miejsce na 50 klasycznym
48 miejsce na 50 motylkowym

Mistrzostwa Śląska Dzieci 11 letnich – 11.12.2019 Radlin
Grabowska Patrycja
21 miejsce na 50 klasycznym
23 miejsce na 100 klasycznym
25 miejsce na 200 dowolnym

III Międzyklubowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Katowice „ Karlik 2019” - 14.11.2019 Katowice
Reprezentacja Klubu MKS Pałac Młodzieży Katowice w skład której wchodzili również uczniowie SP 15 wygrała zdobywając puchar.
Grabowska Patrycja – 3 miejsce na 50 klasycznym, 3 miejsce na 100 klasycznym i 7 miejsce na 50 motylkowym
Bukowska Michalina – 2 miejsce na 100 zmiennym, 2 miejsce na 100 grzbietowym i 3 miejsce na 100 dowolnym
Kachel Julia – 5 miejsce na 50 motylkowym, 7 miejsce na 50 dowolnym
Jasnoch Aleksandra - 9 miejsce na 50 klasycznym, 6 miejsce na 50 dowolnym
Warchala Anna – 8 miejsce na 50 dowolnym
Dąbrowski Filip – 1 miejsce na 50 klasycznym, 1 miejsce na 100 klasycznym i 2 miejsce na 100 zmiennym

Mistrzostwa Pałacu Młodzieży w Pływaniu „Mikołajki 2019” – 05.12.2019. Katowice
Grabowska Patrycja – 1 miejsce na 50 motylkowym
Kostka Kamila – 1 miejsce na 50 klasycznym
Warchala Anna – 2 miejsce na 50 klasycznym
Jasnoch Aleksandra – 1 miejsce na 50 motylkowym
Szymańska Aleksandra – 2 miejsce na 50 dowolnym
Kodura Tymoteusz - 7 miejsce na 50 grzbietowym
Gola Olaf – 7 miejsce na 50 klasycznym
Odoj Mikołaj – 8 miejsce 50 klasycznym
Marczewski Bartosz – 3 miejsce na 50 dowolnym
Truszkowski Jakub – 4 miejsce na 50 dowolnym
Doliwa Maksymilian – 6 miejsce na 50 dowolnym
Grabowska Agnieszka – 3 miejsce na 50 dowolnym











Rok Szkolny 2018/2019


1. Zawody strzeleckie z broni pneumatycznej – I miejsce ucznia klasy 7a.

2. VII Miting Pływacki Rybnik 27.10.2018 – uczennica klasy 6b:
- sztafeta 4x50 m dowolny – III miejsce,
- sztafeta 4x50 m zmienny – II miejsce.

3. Zimowe Mistrzostwa Śląska Open Gliwice 16-17.11.2018 – uczniowie klasy 8b:
- 100 m motyl – III i IV miejsce,
- 400 m zmienny - II miejsce V-ce Mistrzyni Śląska,
- 50 m motyl – I oraz VI miejsce,
- 50 m grzbiet – V miejsce,
- 200 m zmienny - IV miejsce,
- 200 dowolny – IX miejsce,
- 400 m dowolny – XII miejsce,
- 200 m motyl - II miejsce V-ce Mistrzyni Śląska,
- 100 m dowolny - IX i XX miejsce,
- 800 m dowolny - II miejsce V-ce Mistrzyni Śląska.

W klasyfikacji dziewcząt rocznika 2004 za 2 starty według punktacji Fina uczennica klasy 8b zajęła: III miejsce.

4. Zimowe Mistrzostwa Polski 14-latków w pływaniu Olsztyn grudzień 2018 – uczennice klasy 8b:
- 50 m motyl – VII miejsce,
- 100 m motyl - X i XVII miejsce,
- 200 m motyl - VI i XIV miejsce,
- 200 m zmienny - XIII miejsce,
- 400 m zmienny - VII miejsce,
- 800 m dowolny - V miejsce.

5. Zawody o Puchar Rosomaka Siemianowice Śląskie wrzesień 2018 – uczniowie klasy 7b indywidualnie:
- 50 m stylem klasycznym – V miejsce,
-100 m stylem dowolnym – VII oraz XV miejsce,
- 50 m stylem grzbietowym chłopców – VII miejsce,
- 200 m stylem zmiennym dziewcząt – XI miejsce.

6. Liga Klubów Śląskich rocznika 2005 i starsi Runda I Gliwice październik 2018 - uczniowie klasy 7b indywidualnie:
- 50 m motyl – XII miejsce,
- 100 m dowolny – XXII oraz XVII miejsce,
- 100 m grzbiet chłopców – XVII miejsce,
- 200 m klasyczny – VIII oraz XVI miejsce,
- 100 m dowolny – XX miejsce,
- sztafeta 4x50 m dowolny – VI oraz XIII miejsce,
- sztafeta 4x50 m zmienny – IX miejsce.

7. Liga Klubów Śląskich rocznika 2005 i starsi Runda I Gliwice październik 2018 - uczniowie klasy 8b indywidualnie:
- 50 m motyl – I miejsce,
- 100 m zmienny – XIII miejsce,
- 100 m grzbiet – I oraz VI miejsce,
- 100 m dowolny – V miejsce.

8. Liga Klubów Śląskich rocznika 2008 Gliwice listopad 2018– uczennica klasy 4c: - 50 m klasyczny – XI miejsce.

9. Liga Klubów Śląskich rocznika 2009 Gliwice listopad 2018– uczennice klasy 4c: - dziewczęta uzyskały wyniki lepsze od swoich rekordów życiowych.

10. Mistrzostwa Okręgu Dzieci Rocznika 2005 Racibórz grudzień 2018 - uczniowie klasy 7b indywidualnie:
- 100 m klasyczny – XV oraz XVI miejsce,
- 50 m motyl – XXII miejsce,
- 100 m dowolny – XXI oraz XXIX miejsce,
- 100 m zmienny – X miejsce,
- 50 m dowolny – XVIII oraz XXII miejsce,
- sztafeta mieszana 4x50 m zmienny – VI miejsce dla Pałacu Młodzieży,
- sztafeta mieszana 4x50 m dowolny – I miejsce dla Pałacu Młodzieży.

11. Mistrzostwa Okręgu Dzieci Rocznika 2005 Racibórz grudzień 2018 – uczennica klasy 8b:
- 200 m dowolny – V miejsce,
- 400 m dowolny – V miejsce,
- 100 m dowolnym – VII miejsce,
- członek Kadry Wojewódzkiej Młodzika.

12. Mistrzostwa Pałacu Młodzieży w Pływaniu grudzień 2018 - uczniowie klasy 7b indywidualnie:
- 50 m motyl – II oraz IV miejsce,
- 50 m grzbiet – II miejsce,
- 50 m klasyczny – I oraz 2xII miejsce.

13. Międzyklubowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Katowic „Karlik” grudzień 2018 - uczniowie klasy 7b indywidualnie:
- 100 m dowolny – V, VI oraz VII miejsce,
- 50 m motyl – IV i V miejsce,
- 50 m dowolny – VI miejsce,
- 50 m klasyczny – VI miejsce,
- 100 m zmienny – V miejsce.

14. Międzyklubowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Katowic „Karlik” grudzień 2018 – uczennica klasy 6b:
- 50 m dowolny – III miejsce,
- 100 m dowolnym – I miejsce.

15. Międzyklubowe Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Katowic grudzień 2018 – uczennice klasy 8b:
- 50 m dowolny – I oraz II miejsce,
- 100 m dowolny – I miejsce,
- 50 m klasyk – I miejsce,
- 100 m klasyk – I miejsce.

16. Zawody Mikołajkowe. Katowice grudzień 2018 – uczniowie klasy 6b indywidualnie: - 50 m grzbiet – I miejsce,
- 50 m klasyczny – I miejsce i II miejsce,
- 50 m dowolny – 3xII miejsce oraz III miejsce.

17. Zawody Mikołajkowe. Katowice grudzień 2018 – uczniowie klasy 4c indywidualnie:
- 50 m klasyczny – 2xI miejsce, II miejsce, III i IV miejsce;
- 50 m dowolny – II, III, IV, V, VI i VII miejsce,
- 50 m grzbiet – I oraz 2xIII miejsce.

18. Mistrzostwa Śląska Dzieci 10-letnich Dąbrowa Górnicza listopad 2018 – uczennica klasy 4c:
- 50 m klasyczny – XII miejsce,
- 100 m klasyczny XIII miejsce,
- 100 m zmienny – XXX miejsce,
- 50 m dowolny – XXXVII miejsce.











Rok Szkolny 2017/2018

ZAWODY O PUCHAR "ROSOMAKA" 30.09.2017


W dniu 30 września 2017r. (sobota) w Siemianowicach Śl. na obiektach sportowych CSR „Michał” odbyły się zawody pływackie o Puchar „Rosomaka”, w którym brali udział zawodnicy z 25 klubów woj. śląskiego , w tym 334 zawodników. Nasz klub a tym samym szkołę reprezentowało 6 zawodników, uczniowie klas sportowych: Bukowska Michalina, Kędziora Vanessa, Grabowska Agnieszka, Doliwa Maksymilian, Wójcik Maciej i Wójcik Szymon.

Wyniki zawodów:

1. Bukowska Michalina – 4 m-sce 200m stylem zmiennym, 5 m-sce 50m stylem grzbietowym
2. Kędziora Vanessa – 22 m-sce 50 m stylem klasycznym, 27m – sce 100 m stylem dowolnym
3. Grabowska Agnieszka – 8 m-sce 100 m stylem dowolnym, 11 m-sce 200 m sylem zmiennym
4. Doliwa Maksymilian – 5 m-sce 50 m stylem klasycznym, 26 m-sce 100 m stylem dowolnym
5. Wójcik Maciej - 2 m-sce 100 m stylem dowolnym - BRAWO, 9 m-sce 50m stylem grzbietowym
6. Wójcik Szymon - 7 m –sce 50 m stylem grzbietowym, 15 m – sce 100 m stylem dowolnym

GRATULACJE !!!! Wszyscy startujący uzyskali nowe rekordy życiowe.

Dziękujemy za wspaniałą sportową walkę i sportową postawę.

mgr G. Adamek i mgr A. Sitkiewicz


I edycja LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2005
Radlin – 4.10.2017r.


W dniu 4 października 2017r. na obiektach MOSiR w Radlinie odbyły się zawody z cyklu Liga klubów Śląskich rocznika 2005 – I edycja. MKS Pałac Młodzieży reprezentowali następujący zawodnicy, uczniowie naszej szkoły:
Bukowska Olga, Grabowska Agnieszka, Doliwa Maksymilian i Wójcik Szymon.
Program zawodów obejmował konkurencje indywidualne i sztafety: 4 x 50 stylem zmiennym mix i 4x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.

Wśród zawodników najlepsze wyniki uzyskali:

Bukowska Olga – 8 m- sce - 200m st dowolnym i 16 m-sce 100 m st zmiennym
Grabowska Agnieszka – 19 m-sce - 200 m st dowolnym
Doliwa Maksymilian – 19 m-sce – 100 m st klasycznym
Wójcik Szymon – 23 m- sce – 200 m st dowolnym

Najlepszą sztafetą okazała się sztafeta 4x 50 m st dowolnym dziewcząt – 6 miejsce
Stafeta 4x 50 m stylem dowolnym chłopców - 13 miejsce
Sztafeta Mieszana 4x 50 m stylem zmiennym – 15 miejsce

W punktacji ogólnej po pierwszej edycji klub MKS Pałac Młodzieży Katowice zajmuje 15 miejsce w rankingu klubów śląskich.
Wszyscy zawodnicy uzyskali rekordy życiowe, plasując się wysoko w rankingu zawodów.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

I edycja LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2007
GLIWICE – 16.10.2017r.

W dniu 16 października 2017r. na obiektach "Olimpijczyk" w Gliwicach odbyły się zawody pływackie z cyklu Liga klubów Śląskich rocznika 2007 – I edycja. MKS Pałac Młodzieży reprezentowali następujący zawodnicy, uczniowie klasy piątej sportowej w naszej szkole:
Bukowska Michalina, Hanusko Maja i Wójcik Maciej.
Program zawodów obejmował konkurencje indywidualne i sztafety: 4 x 50 stylem zmiennym dziewcząt i chłopców i 8 x 50 m mix stylem dowolnym.

Wśród zawodników najlepsze wyniki uzyskali:
Bukowska Michalina – 7 m-sce - 50 m st. grzbietowym i 16 m-sce 100 m st dowolnym
Hanusko Maja – 45 m-sce - 100 m st. dowolnym i 40m – sce 50 m st. grzbietowym
Wójcik Maciej – 8 m-sce – 100 m st. dowolnym i 14 m – sce 50 m st. grzbietowym

Najlepszą sztafetą okazała się sztafeta 8x 50 m st. dowolnym mix – 2 miejsce (z udziałem Bukowska M. i Wójcik M.)
Sztafeta 4x 50 m stylem zmienna chłopców – 4 miejsce (z udziałem Wójcik M.)
Sztafeta 4x 50 m stylem zmiennym dziewcząt – 5 miejsce (z udziałem Bukowska M.)

W punktacji ogólnej po pierwszej edycji klub MKS Pałac Młodzieży Katowice zajmuje 4 miejsce w rankingu klubów śląskich.
Wszyscy zawodnicy uzyskali rekordy życiowe, plasując się wysoko w rankingu zawodów.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

ZAWODY Liga Klubów Śląskich rocznika 2007 - 6.11.2017r. GLIWICE – 16.10.2017r.

W dniu 6 listopada 2017r. na obiektach sportowych „Olimpijczyk” w Gliwicach odbyła się II edycja zawodów pływackich z cyklu Liga Klubów Śląskich rocznika 2007, w którym brali udział zawodnicy z 26 klubów woj. śląskiego. Nasz klub a tym samym szkołę reprezentowało 6 zawodników, uczniowie klas sportowych: Bukowska Michalina, Hanusko Maja i Wójcik Maciej.

Wyniki zawodów:

1. Bukowska Michalina – 5 m-sce 100m stylem grzbietowym, 15 m-sce 50m stylem motylkowym

2. Hanusko Maja – bardzo dobry start duża progresja wyników

3. Wójcik Maciej - 14 m-sce 50 m stylem dowolnym, 11 m-sce 100 m stylem grzbietowym

Sztafety z udziałem zawodników klasy V sportowej zajęły 3 miejsca:
8x 50 m stylem dowolnym (mix) oraz 4x 50 m stylem dowolnym chłopców.

GRATULACJE !!!! Wszyscy startujący uzyskali nowe rekordy życiowe.

Dziękujemy za wspaniałą sportową walkę i sportową postawę.

mgr G. Adamek i mgr A. Sitkiewicz

I edycja LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2005, Radlin – 17.11.2017r.

W dniu 17 listopada 2017 na obiektach MOSiR w Radlinie odbyły się zawody z cyklu Liga klubów Śląskich rocznika 2005 – II edycja. MKS Pałac Młodzieży reprezentowali następujący zawodnicy, uczniowie naszej szkoły:

Bukowska Olga, Grabowska Agnieszka, Dudczak Wiktoria i Wójcik Szymon.
Program zawodów obejmował konkurencje indywidualne i sztafety: 4x 50 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców.

Wśród zawodników najlepsze wyniki uzyskali:

Bukowska Olga – 12 m- sce - 100m st dowolnym i 16 m-sce 100 m st grzbietowym
Grabowska Agnieszka – 23 m-sce 100 m st dowolnym i 16 m-sce 200m st zmiennym
Dudczak Wiktoria – 23 m-sce 200 m st klasycznym i 36 m-sce 100 m st dowolnym
Wójcik Szymon – 38 m- sce – 100 m st dowolnym i 35 m-sce 100 m st grzbietowym

Najlepszą sztafetą okazała się sztafeta sztafeta 4x 50 m stylem zmiennym dziewcząt – 6 miejsce, Stafeta 4x 50 m stylem dowolnym chłopców - 15 miejsce.

W punktacji ogólnej po pierwszej edycji klub MKS Pałac Młodzieży Katowice zajmuje nadal 15 miejsce w rankingu klubów śląskich. Wszyscy zawodnicy uzyskali rekordy życiowe.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

Puchar Silesia 2018
16-18.02.2018r. AWF Katowice

Do zawodów wystartowało 752 zawodników.
W ogólnopolskich zawodach wzięli udział uczniowie naszej szkoły.
Przedstawiamy ich starty i najważniejsze wyniki:

Czech Edyta
II m-sce w konkurencji 50 m. stylem motylkowym
IV m-sce w konkurencji 50 m. stylem grzbietowym
V m-sce w konkurencji 100 m. stylem motylkowym

Bukowska Olga
IX m-sce w konkurencji 100m. stylem dowolnym
X m-sce w konkurencji 100 m. stylem grzbietowym

Grabowska Patrycja
VIII m-sce w konkurencji 100 m. stylem klasycznym

Janeczko Piotr
VII m-sce w konkurencji 200 m. stylem dowolnym
X m-sce w konkurencji 100 m. stylem grzbietowym

SZTAFETA 8x50 m. stylem dowolnym
IV m-ce w składzie nasi uczniowie: Michalina Bukowska, Vanessa Kędziora, Dąbrowski Filip

Dąbrowski Filip
Goik Bartłomiej
Stolarz Paweł
Kędziora Vanessa
Bukowska Michalina

III edycja LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2005
Radlin – 9.03.2018r.

W dniu 9 marca 2018r. na obiektach MOSiR w Radlinie odbyła się III edycja zawodów pływackich z cyklu Liga klubów Śląskich rocznika 2005. MKS Pałac Młodzieży reprezentowali następujący zawodnicy: Bukowska Olga, Grabowska Agnieszka, Dudczak Wiktoria, Doliwa Maksymilian i Wójcik Szymon.
Program zawodów obejmował konkurencje indywidualne i sztafety: 4x 50 m stylem zmiennym mix oraz 4 x 100 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.

Wśród zawodników najlepsze wyniki uzyskali:

Bukowska Olga – 4 m - sce - 200m st dowolnym
Grabowska Agnieszka – 14 m-sce 200m st dowolnym i 21 m-sce 100 m st zmiennym
Dudczak Wiktoria – 25 m-sce 50 m st motylkowym
Na wyróżnienie zasługują także pozostali zawodnicy, którzy uzyskali nowe rekordy życiowe.

Najlepszą sztafetą okazała się sztafeta sztafeta 4x 100 m stylem dowolnym dziewcząt, która zajęła 6 miejsce, sztafeta 4x 100 m stylem dowolnym chłopców - 12 miejsce a sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym zajęła 10 miejsce.

W punktacji ogólnej po trzech edycjach klub MKS Pałac Młodzieży Katowice zajmuje nadal 15 miejsce w rankingu Klubów Śląskich.
Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

Opracowała - mgr Grażyna Adamek

Runda finałowa LIGI KLUBÓW ŚLĄSKICH ROCZNIKA 2005
Radlin – 11.04.2018r.

W dniu 11 kwietnia 2018r. na obiektach MOSiR w Radlinie odbyła się Runda finałowa zawodów pływackich z cyklu Liga klubów Śląskich rocznika 2005. MKS Pałac Młodzieży reprezentowali następujący zawodnicy: Bukowska Olga, Grabowska Agnieszka, Dudczak Wiktoria, Doliwa Maksymilian i Wójcik Szymon.
Program zawodów obejmował konkurencje indywidualne 50 m stylem dowolnym, grzbietowym i klasycznym , 200 zmiennym i sztafety: 8 x 50 m stylem dowolnym mix oraz 4 x 100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców. W rundzie finałowej udział wzięło 243 uczestników.

Wśród zawodników najlepsze wyniki uzyskali:

Bukowska Olga – 4 m-sce - 50m st dowolnym i 7 m-sce 200 m st zmiennym
Grabowska Agnieszka – 18 m-sce 50m st dowolnym i 13 m-sce 200 m st zmiennym
Doliwa Maksymilian – 20 m-sce 50 m stylem klasycznym
Dudczak Wiktoria – 17 m-sce 50 m st klasycznym
Na wyróżnienie zasługują także pozostali zawodnicy, którzy uzyskali nowe rekordy życiowe.

Najlepszą sztafetą okazała się sztafeta 4x 100 m stylem zmiennym dziewcząt, która zajęła 6 miejsce, sztafeta mieszana 8 x 50 m stylem zmiennym zajęła 5 miejsce a sztafeta 4x 100 m stylem zmiennym chłopców - 12 miejsce. Uczestnikami sztafet są także zawodnicy niebędący uczniami szkoły.

W punktacji ogólnej po czterech edycjach klub MKS Pałac Młodzieży Katowice zajmuje 12 miejsce w rankingu Klubów Śląskich.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom.

Opracowała - mgr Grażyna Adamek





Rok Szkolny 2016/2017

Mistrzostwa Śląska 2005

W dniu 8 grudnia 2016 r. nasi uczniowie klasy sportowej, zawodnicy MKS Pałac Młodzieży w Katowicach uczestniczyli w Mistrzostwach Śląska rocznika 2005 w Gliwicach. Podczas zawodów uzyskali nowe rekordy życiowe ale co najważniejsze uzyskują coraz lepsze wyniki plasując się w pierwszej dwudziestce zawodników w województwie.

NAJLEPSZE WYNIKI UZYSKALI:

1. Grabowska Agnieszka – 16 m-ce na dystansie 100m st. klasycznym
2. Doliwa Maksymilian – 19 m-ce na dystansie 100m st. klasycznym
3. Wójcik Szymon – 23 miejsce na dystansie 50m st. klasycznym

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych startów.


XVII Delfiniada o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

W dniach 20 i 21 grudnia 2016r. po raz siedemnasty odbyła się Delfiniada pływacka o Puchar Prezydenta miasta Katowice. Organizatorem był ZSO Nr 7 na Os. Witosa.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 3-4 i 5-6.
Zobacz wyniki







Rok Szkolny 2015/2016

IV edycja Ligi Klubów Śląskich w Pływaniu
6 kwiecień 2016r.

W dniu 6 kwietnia 2016r. na pływalni „Olimpijczyk” w Gliwicach odbyła się IV edycja zawodów z cyklu Liga Klubów Śląskich w pływaniu, rocznika 2005 i 2006. W zawodach wzięli udział zawodnicy, którzy walczyli o medale w poszczególnych grupach wiekowych na dystansach 50 m stylem: dowolnym, grzbietowym i klasycznym oraz 100 m stylem zmiennym.
Z naszej szkoły w zawodach udział wzięli uczniowie klasy IV sportowej: Grabowska Agnieszka, Dudczak Wiktoria, Lysko Martyna, Wójcik Szymon, Doliwa Maksymilian. Dla większości dzieci były to pierwsze takiej rangi zawody.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY STARTÓW I UZYSKANIA NOWYCH REKORDÓW ŻYCIOWYCH.




Mistrzostwa Pałacu Młodzieży w Pływaniu
8 kwietnia 2016r.

W dniu 8 kwietnia 2016r. na pływalni MKS Pałac Młodzieży w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Pałacu w pływaniu. W zawodach wzięli udział zawodnicy, który walczyli o medale w poszczególnych grupach wiekowych na dystansach 50 m stylem: dowolnym, grzbietowym, klasycznym i motylkowym oraz 100 m stylem zmiennym.
Z naszej szkoły w zawodach udział wzięli: Grabowska Agnieszka, Dudczak Wiktoria, Lysko Martyna, Wójcik Maciej, Wójcik Szymon, Doliwa Maksymilian, Sosna Dominik, Bute Gabriel, Jaksa Maciej, Hałat Barbara, Breguła Jędrzej, Stolarczyk Jakub, Biskup Kevin, Makarowski Adrian, Enders Igor.

Najlepsze wyniki uzyskali:

1. Grabowska Agnieszka – r. 2005 – 2 m-sce stylem dowolnym i 1 m- sce stylem zmiennym
2. Sosna Dominik – r. 2003 – 2 m-sce stylem dowolnym
3. Wójcik Maciej - r. 2007 – 3 m-sce stylem dowolnym
4. Wójcik Szymon – r. 2005 – 2 m-sce stylem dowolnym
5. Jaksa Maciej – r. 2005 – 3 m-sce stylem dowolnym
6. Makarowski Adrian – r.2007 – 3 m-sce stylem grzbietowym
7. Dudczak Wiktoria – r. 2005- 3 m-sce stylem klasycznym
8. Doliwa Maksymilian – r. 2005 – 1 m-sce stylem klasycznym
9. Hałat Barbara – r. 2003 – 3 m-sce stylem motylkowym
10. Breguła Jędrzej – r. 2004 – 2 m-sce stylem klasycznym
11. Stolarczyk Jakub – r.2003 – 1 m-sce stylem motylkowym i 2 m-sce stylem zmiennym

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY STARTÓW I UZYSKANIA NOWYCH REKORDÓW ŻYCIOWYCH.




Mistrzostwa Katowic w Pływaniu Szkół Podstawowych

W dniu 10 i 11 lutego na pływalni MKS MOS w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Katowic w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 3 i 4 oraz 5 i 6 w poszczególnych grupach wiekowych.
Klasy 3 i 4 reprezentowali: Łabno Hanna, Wolf Wiktoria, Wójcik Maciej, Natanek Antoni, Łabno Gustaw, Liga Paweł; Grabowska Agnieszka, Dudczak Wiktoria, Lysko Martyna, Weresa Iwona, Gubisz Maja, Wójcik Szymon, Doliwa Maksymilian, Jaksa Maciej, Pradelok Dawid.

Przejdź do galerii

Najlepsze wyniki uzyskali:

Klasa 3 i 4

1. Łabno Gustaw – 3 m-sce 25m stylem klasycznym
2. Doliwa Maksymilian – 3 m-sce 25 m stylem klasycznym
3. Sztafeta 4 x 25m stylem dowolnym – 3 m-sce

Klasy 5 i 6

1. Jedyńska Aleksandra – 3 m- ce 50 m stylem klasycznym
2. Enders Igor – 3 m-ce 50 m stylem grzbietowym
3. Stolarczyk Jakub – 1 m-ce 50 m stylem motylkowym
4. Sosna Dominik – 3 m-sce 50m stylem dowolnym

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY STARTÓW I UZYSKANIA NOWYCH REKORDÓW ŻYCIOWYCH.






W dniach 1 i 2 grudnia 2015r. po raz szesnasty odbyła się Delfiniada pływacka o Puchar Prezydenta m. Katowice. Organizatorem jak zawsze był ZSO Nr 7 na Os. WITOSA.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 3-4 i 5-6.

Drużyna naszej szkoły zdobyła III miejsce w zawodach pływackich klas V-VI 4x50m sztafeta stylem dowolnym chłopców oraz kolejne trzy III miejsca w zawodach pływackich klas III-IV: 4x25m sztafeta stylem dowolnym chłopców, 4x25m sztafeta stylem dowolnym dziewcząt oraz 10x25m sztafeta stylem dowolnym.

Gratulujemy!

Reprezentacja oraz wyniki




"Dziecko naszym wspólnym dobrem"