domek na drzewie
wszyscy
Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii

Z pamiętnika...


Dnia 8 lutego 2023 odbył się Świetlicowy Bal Karnawałowy pod hasłem "Dookoła świata"🤩🎈💃🕺

Przejdź do galeriiDnia 2 lutego 2023 w świetlicy odbył się apel, na którym rozdane zostały nagrody za konkursy, które odbywały się w pierwszym półroczu.Dnia 15.11.2022 odbył się nasz coroczny konkurs "W klubie Globtrotera", sprawdzający wiedzę dzieci po cyklu zajęć podróżniczych. Pracowały głowy i nie tylko :) bo na uczestników czekały różne atrakacje: szukanie balonów z Kapadocji, puzzle z plażą Wysp Kanaryjskich, psie zaprzęgi oraz łowienie rybek na Alasce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Wasze zaangażowanie było wspaniałe.

Przejdź do galerii
Dnia 13.10.2022 wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej spotkały się, aby każda z grup mogła zaprezentować swoją nazwę, plakat oraz wymyślony przez siebie okrzyk lub piosenkę. Spotkanie miało na celu integrację grup, budowanie zaufania oraz lepsze poznanie się.

Przejdź do galeriiWe wrześniu odbył się świetlicowy konkurs plastyczny "Wspomnienia z wakacj na mapie".
Wyniki konkursu są następujące:
I miejsce Adam Salamon kl. 3b
II miejsce Hanna Adwent kl. 3b, Dominik Jurek kl. 1b
III miejsce Magdalena Grabiwoda kl. 3a, Patrycja Bucyk kl. 2b, Mieszko Plewik kl. 2b

Wyróżnienia:
Bartosz Augustyniak kl. 1a
Zuzanna Gajdecka kl. 1b
Weronika Borkowska kl. 1a

Gratulujemy!

Przejdź do galerii