domek na drzewie
wszyscy

Grupa III Arbuziaki

Grupa III

Grupa III to dzieci z klasy IIa, IIb i IVc.
Uczniowie tej grupy spotykają się na zajęciach w sali nr 34.
Nauczycielem prowadzącym grupę jest
p. mgr Alicja Gansty.

Nasza galeria

Od października tego roku 2017/2018 w naszej grupie realizowana jest innowacja pedagogiczna „Bajki – pomagajki i wytwory plastyczne”.Spotykamy się w każdy poniedziałek w godz. 15:00-16:00 w sali 34.

Dnia 11 października 2017 roku w naszej grupie odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie jesiennego bukietu róż z liści, kolorowych parasolek oraz papierowych liści.
Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Rodzicom i Uczniom dziękuję za obecność i wspólnie spędzone chwile. Alicja Gansty

Dnia 21 października 2017 Amelka Sich z naszej grupy świetlicowej pokazała swoje umiejętności gry na perkusji w MOK w Wojkowicach podczas koncertu szkoły perkusyjnej Drumset Academy. Amelce gratulujemy wpaniałego występu!

W październiku w naszej grupie odbył się konkurs na najciekawszą zakładkę do książki. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci, dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym, kształtowanie poczucia estetyki oraz doskonalenie sprawności manualnych.
Zadaniem uczestników było wykonanie jednostronnej lub dwustronnej zakładki do książki.

Wyniki konkursu:
I miejsce Adam Szihi, Anna Cieślak
II miejsce Marta Janeczko
III miejsce Amelia Sich

Dnia 13 października 2017 roku odbyły się świąteczno-zimowe warsztaty plastyczne dla uczniów naszej grupy i ich rodziców. Celem warsztatów było wykonanie przestrzennej choinki z piór, świątecznego stroiku oraz choinek i reniferów. Wspólnie wykonaliśmy choinkę z papierowych rolek. Był to mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie tworzyli przy dźwiękach świątecznej muzyki.