domek na drzewie
wszyscy

Grupa III Arbuziaki

Grupa III

Grupa III to dzieci z klasy IIa, IIb i IVc.
Uczniowie tej grupy spotykają się na zajęciach w sali nr 34.
Nauczycielem prowadzącym grupę jest
p. mgr Alicja Gansty.

Nasza galeria

Dnia 11 października 2017 roku w naszej grupie odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie jesiennego bukietu róż z liści, kolorowych parasolek oraz papierowych liści.
Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Rodzicom i Uczniom dziękuję za obecność i wspólnie spędzone chwile. Alicja Gansty

Dnia 21 października 2017 Amelka Sich z naszej grupy świetlicowej pokazała swoje umiejętności gry na perkusji w MOK w Wojkowicach podczas koncertu szkoły perkusyjnej Drumset Academy. Amelce gratulujemy wpaniałego występu!

W październiku w naszej grupie odbył się konkurs na najciekawszą zakładkę do książki. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci, dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym, kształtowanie poczucia estetyki oraz doskonalenie sprawności manualnych.
Zadaniem uczestników było wykonanie jednostronnej lub dwustronnej zakładki do książki.

Wyniki konkursu:
I miejsce Adam Szihi, Anna Cieślak
II miejsce Marta Janeczko
III miejsce Amelia Sich

Dnia 13 grudnia 2017 roku odbyły się świąteczno-zimowe warsztaty plastyczne dla uczniów naszej grupy i ich rodziców. Celem warsztatów było wykonanie przestrzennej choinki z piór, świątecznego stroiku oraz choinek i reniferów. Wspólnie wykonaliśmy choinkę z papierowych rolek. Był to mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie tworzyli przy dźwiękach świątecznej muzyki.

Dnia 13 marca 2018 roku przedstawiciele naszej grupy - Milena Pasionek i Wiktor Mościński reprezentowali nas w Miejskim Konkursie „Bezpieczna droga do szkoły” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 58. Udział w konkursie wzięli przedstawiciele drugich klas dziewięciu szkół podstawowych z różnych dzielnic Katowic. Uczniowie spotkali się z przedstawicielami służb mundurowych oraz mieli okazję poznać pracę straży pożarnej. Milena z Wiktorem zajęli I miejsce. Gratulujemy!!!

Dnia 20 marca 2018 roku odbyły się wiosenno-świąteczne warsztaty plastyczne dla uczniów naszej grupy i ich rodziców. Celem warsztatów było wykonanie koszyczka z mydła oraz ozdobienie jajka metodą decoupage. Wspólnie wykonaliśmy kwiaty z balonów. Dziękuję za mile spędzony czas :)

19 kwietnia 2018 w naszej grupie odbył się konkurs z pierwszej pomocy przedmedycznej, którego celem było promowanie zasad udzielania pierwszej pomocy wśród uczniów.
Pierwsze miejsce zajęła Milena Pasionek, drugie miejsce Wiktor Mościński, a trzecie Anna Cieślak oraz Eryk Sikora.