domek na drzewie
wszyscy

Grupa I Złote Kobry

Grupa I

Grupa I to dzieci z klasy Ia.
Uczniowie tej grupy każdego popołudnia spotykają się w sali 24.
Nauczycielem prowadzącym grupę jest
p. mgr Sylwia Podruczna.

Nasza galeria

13 września 2017r. odbył się konkurs plastyczny Odblaskowy pierwszoklasista. Przygotowany i przeprowadzony w naszej grupie.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na poprawę bezpieczeństwa dzieci na drogach. Poza znajomością podstawowych zasad obowiązujących pieszych, którzy poruszają się po drogach, na wzrost bezpieczeństwa wpływa używanie przez nich, a zwłaszcza przez dzieci znaków odblaskowych.

Uczniowie w kilkuosobowych grupach, mieli za pomocą wybranej przez siebie techniki plastycznej, przedstawić w formie plakatu hasło „Bądź widoczny – bądź bezpieczny”.

Poniżej przedstawiamy wyniki i prace konkursowe oraz zdjęcia z przebiegu konkursu.

Antoni Blacha, Dawid Kowalczyk, Kamil Kowalczyk

Filip Kołcz, Zuzanna Pabian, Marlena Petridi