domek na drzewie
wszyscy
Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii

Grupa I Złote Kobry

Grupa I

Grupa I to dzieci z klasy Ia.
Uczniowie tej grupy każdego popołudnia spotykają się w sali 24.
Nauczycielem prowadzącym grupę jest
p. mgr Sylwia Podruczna.

Nasza galeria

13 września 2017r. odbył się konkurs plastyczny Odblaskowy pierwszoklasista. Przygotowany i przeprowadzony w naszej grupie.

Celem konkursu było zwrócenie uwagi na poprawę bezpieczeństwa dzieci na drogach. Poza znajomością podstawowych zasad obowiązujących pieszych, którzy poruszają się po drogach, na wzrost bezpieczeństwa wpływa używanie przez nich, a zwłaszcza przez dzieci znaków odblaskowych.

Uczniowie w kilkuosobowych grupach, mieli za pomocą wybranej przez siebie techniki plastycznej, przedstawić w formie plakatu hasło „Bądź widoczny – bądź bezpieczny”.

Poniżej przedstawiamy wyniki i prace konkursowe oraz zdjęcia z przebiegu konkursu.

I miejsce
Antoni Blacha, Dawid Kowalczyk, Kamil Kowalczyk

II miejsce
Filip Kołcz, Zuzanna Pabian, Marlena Petridi

III miejsce
Filip Białoń, Mateusz Cabała, Piotr Wierzbicki

III miejsce ex aequo
Magda Kubacka, Martyna Kulka

Wyróżnienia
Patryk Baran, Jakub Kniczek, Dawid Kotuła
Stanisław Kuch, Kacper Liska, Franciszek Stawicki