domek na drzewie
wszyscy
Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii

Z pamiętnika...

Dnia 24 września 2019 roku uczniowie klas trzecich udali się do Pałacu Młodzieży za zajęcia z cyklu "Przyroda wokół nas". Tematem była Woda - białe bogactwo i organizmy wodne. Dowiedzieliśmy się między innymi w jaki sposób oszczędzać wodę oraz jak ją oczyszczać.

Przejdź do galerii



We wrześniu w 3 grupie świetlicowej odbył się konkurs plastyczny „Jak wygląda wiatr?”. Prace można obejrzeć w galerii grupy.


Również we wrześniu w 5 grupie świetlicowej odbył się konkurs plastyczny - malowanie martwej natury „Jesienny koszyk”. Prace można obejrzeć w galerii grupy.


Dnia 11.10.2019 wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej spotkały się, aby każda z grup mogła zaprezentować swoją nazwę, plakat oraz wymyślony przez siebie okrzyk lub piosenkę. Spotkanie miało na celu integrację grup, budowanie zaufania oraz lepsze poznanie się.


21 października dla dzieci przebywających w świetlicy odbyły się warsztaty tworzenia wielkich baniek mydlanych :)

Przejdź do galerii


Dnia 22 października 2019 roku uczniowie klas trzecich udali się do Pałacu Młodzieży za zajęcia z cyklu "Przyroda wokół nas". Tematem była gleba i jej życie. Dowiedzieliśmy się jakie są rodzaje gleby, jak wygląda aktywność organizmów glebowych oraz ich ochrona.

Przejdź do galerii


Dnia 23 października 2019 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Troszczymy sie o zwierzęta", którego celem było uwrażliwienie uczniów na los zwierząt oraz propagowanie odpowiedzialności w stosunku do nich. Na konkurs wpłynęło 25 prac. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Przejdź do galerii



W październiku w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny „Troszczymy się o zwierzęta”

Celem konkursu było:
• Plastyczna realizacja przez uczniów hasła: „Troszczymy sie o zwierzęta”.
• Kształtowanie wyobraźni plastycznej.
• Rozwijanie wrażliwości estetycznej, a także indywidualnych zdolności uczestników konkursu.
• Uwrażliwienie na potrzeby zwierząt.
• Kształtowanie odpowiedzialnych postaw wobec zwierząt.

Na konkurs wpłynęło 25 prac z wszystkich grup świetlicowych.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Julia Lachawczak, kl. IIIa
II miejsce: Magdalena Jon, kl. Ib
III miejsce: Wojciech Sobała kl. Ib i Antonina Gardocka kl. Ia

Przejdź do galerii


Dnia 19 listopada 2019 roku uczniowie klas trzecich udali się do Pałacu Młodzieży na zajęcia z cyklu "Przyroda wokół nas". Tematem zajęć były organizmy żywe. Dowiedzieliśmy się z czego zbudowane są organizmy żywe, co to są pierwiastki, a także wykrywaliśmy cukry, białka i tłuszcze.

Przejdź do galerii


Dnia 28 listopada 2019 roku odbył się świetlicowy konkurs GLOBTROTERA. Konkurs był zwieńczeniem miesięcznego zdobywania wiedzy o Izraelu, Szkocji i Kenii. W konkursie wzięło udział pięć drużyn pięcioosobowych złożonych z wychowanków wszystkich grup świetlicowych.
Uczniowie musieli zmierzyć się z testem o raz zadaniami do rozwiązania na komputerze. Był również bieg i strzelanie z łuku.
Zwycięzcom gratulujemy!

Przejdź do galerii



I miejsce

1. Magdalena Jon
2. Bruno Morcinek
3. Samir Rezgui
4. Dominik Psiurski
5. Filip Kołcz

II miejsce

1. Antonina Gardocka
2. Wojciech Sobała
3. P.S.
4. Dominika Ryba
5. Dawid Kotuła

III miejsce

1. Barbara Borsuk
2. Julia Augustynowicz
3. Magdalena Kubacka
4. Wojciech Pająk
5. Izabela Gaździak

IV miejsce

1. Klaudia Mercik
2. Tymoteusz Jaworski
3. Julia Grela
4. Wiktoria Gaździak
5. Antoni Blacha

V miejsce

1. Agata Sowińska
2. Igor Jurczyk
3. Wiktor Poźniak
4. Sandra Pradelok
5. Patryk Baran



Dnia 4 lutego 2020 roku uczniowie klas trzecich udali się do Pałacu Młodzieży na zajęcia z cyklu "Przyroda wokół nas". Temat zajęć to "Komórka podstawową jednostką życia - mikroorganizmy".

Przejdź do galerii


Dnia 5 lutego 2020 roku odbył się Świelicowy Kosmiczny Bal Karnawałowy, na którym pojawili się bohaterowie Gwiezdnych Wojen, ufoludki, planety i przeróżne komiczne stwory :) Bawiliśmy się wspaniale! Dziękujemy Pani Ani za poprowadzenie balu ;)

Przejdź do galerii


Dnia 7 lutego 2020 roku odbył się apel na zakończenie I semestru 2019/2020. Wychowankowie świetlicy otrzymali liczne nagrody: dla najaktywniejszych uczestników świetlicy, dam i ryzerzy dobrego zachowania, za czystość i w konkursie Globtrotera. Gratulacje i powodzenia w kolejnym semestrze ;)

Przejdź do galerii


Dnia 25 lutego 2020 roku uczniowie klas trzecich udali się do Pałacu Młodzieży na zajęcia z cyklu "Przyroda wokół nas". Temat zajęć to "Jak zbudowane są rośliny? Co to jest fotosynteza?".

Przejdź do galerii