domek na drzewie
wszyscy
Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii Zdjęcie z galerii

Z pamiętnika...

13 września 2017 roku w I grupie świetlicowej odbył się konkurs plastyczny Odblaskowy pierwszoklasista. Przygotowany i przeprowadzony w naszej grupie.
Celem konkursu było zwrócenie uwagi na poprawę bezpieczeństwa dzieci na drogach. Poza znajomością podstawowych zasad obowiązujących pieszych, którzy poruszają się po drogach, na wzrost bezpieczeństwa wpływa używanie przez nich, a zwłaszcza przez dzieci znaków odblaskowych.
Uczniowie w kilkuosobowych grupach, mieli za pomocą wybranej przez siebie techniki plastycznej, przedstawić w formie plakatu hasło „Bądź widoczny – bądź bezpieczny”.


Dnia 11.10.2017 wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej spotkały się, aby każda z grup mogła zaprezentować swoją nazwę, plakat oraz wymyślony przez siebie okrzyk lub piosenkę. Spotkanie miało na celu integrację grup, budowanie zaufania oraz lepsze poznanie się.

Przejdź do galerii


Dnia 11 października 2017 roku w grupie III świetlicowej odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców i ich dzieci. Celem warsztatów było wykonanie jesiennego bukietu róż z liści, kolorowych parasolek oraz papierowych liści.
Był to naprawdę mile spędzony czas, podczas którego dzieci i rodzice wspólnie pracowali, jednocześnie świetnie się bawiąc. Rodzicom i Uczniom dziękuję za obecność i wspólnie spędzone chwile. Alicja Gansty

Przejdź do galerii


W październiku w grupie III odbył się konkurs na najciekawszą zakładkę do książki. Celem konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych, pobudzenie wrażliwości plastycznej i aktywności twórczej dzieci, dążenie do uzyskania sukcesu poprzez uczestnictwo w konkursie tematycznym, kształtowanie poczucia estetyki oraz doskonalenie sprawności manualnych.
Zadaniem uczestników było wykonanie jednostronnej lub dwustronnej zakładki do książki.


Dnia 5 grudnia 2017 o godz. 16:00 w sali teatralnej Pałacu Młodzieży po raz osiemnasty odbył się Przegląd Miniatur Teatralnych im. Jana Pawła II, organizowany przez wychowawców świetlicy szkolnej. Jak co roku, każda z grup świetlicowych zaprezentowała swoje inscenizacje. Grupa I - Złote Kobry - "Pociąg z wierszykami" w reżyserii pani mgr Sylwii Podrucznej
Grupa II - Hamburgerki - "Nie ma tego złego" w reżyserii pani mgr Anny Krawczyk
Grupa III - Arbuziaki - "W sieci" w reżyserii pani mgr Alicji Gansty
Grupa IV - Ananasy - "W czasie deszczu dzieci się nudzą" w reżyserii pani mgr Agaty Głąb
Grupa V - Super Wygibaski - "Brzechwa dzieciom" w reżyserii pani mgr Anny Bartoszewicz-Pietrasik


Przejdź do galerii