ROK SZKOLNY 2018/2019

• Dnia 3 września 2018 odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8:00 uroczysta Msza Święta w kościele p.w. śśw. Piotra i Pawła. Następnie uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami udali się do szkoły.

W części oficjalnej przywitała nas Pani mgr Małgorzata Wcisło - Dyrektor naszej szkoły. Podczas rozpoczęcia roku odbyło się również pasowanie na ucznia naszych pierwszoklasistów.

Uczniom życzymy samych sukcesów, nawiązywania relacji koleżeńskich, radości ze zdobywania wiedzy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci.

• Dnia 05 września 2018 klas II a i b wyszły do Galerii Katowice na warsztaty dotyczące zasad użytkowania wind, schodów i chodników ruchomych. Przejdź do galerii

• Dnia 14 września 2018 uczniowie naszej szkoły(klasy II A, II B, III A, III B, VI A, VI B, VII A i VII B) brali udział w dniu otwartym Oddziału Prewencji Policji na ul. Koszarowej 17. Przejdź do galerii

• Dnia 22 września 2018 na terenie naszej szkoły odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego mogliśmy podziwiać występy artystyczne uczniów naszej szkoły, Zespołu Akordeonistów Katowice Kleofas MDK „Bogucice-Zawodzie” oraz zaproszonych gości.
W programie było również zdobywanie harcerskich sprawności ze 122 Katowicką Drużyną Harcerską "Wiklina", zawody sportowe na wesoło z nagrodami, malowanie twarzy, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, dmuchańce i inne atrakcje, a także ciekawe stoiska promocyjne, stoiska gastronomiczne i kiermasz ciast.

Serdeczne podziękowania kierujemy szczególnie do zaproszonych Gości za obecność i uświetnienie występem naszego Pikniku Rodzinnego.