im. Jana Pawła II

BUKOWINA
Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne PTTK

Sezon 2018

TERMINY PLANOWANYCH WYCIECZEK SKKT „Bukowina” w sezonie turystycznym 2018.

14-15 kwietnia 2018r. - ROZPOCZĘCIE SEZONU TURYSTYCZNEGO - POSZUKIWANIE WIOSNY - Beskid Śląski - Pasmo Klimczoka i Magury.

11-12-13 maja 2018r – trzy dni! „Wiosna w pełni”. Beskid Żywiecki – Krawców Wiech – Złatna – Zapolanka – Rajcza - nocleg w schronisku młodzieżowym w Złatnej.

9-10 czerwca 2018r. Przedsmak wakacji w Gorcach – Turbacz – autokarowa dla zaawansowanych.

WAKACJE!!!

22 września 2018r. – jednodniowa impreza turystyczna – Ogólnopolska sztafeta wielopokoleniowa i Rajd Górski GO PTTK Katowice – Beskid Żywiecki - wycieczka autokarowa. Impreza dla wszystkich chętnych dzieci i dorosłych.

20-21 października 2018r. – powitanie jesieni – miejsce jest tajemnicą; inaczej – może by tak Beskid Mały?

17-18 lub 24-25 listopada 2018r. – czy zima już tuż, tuż? – zakończenie sezonu turystycznego – za wcześnie by planować ;)))

18-19 stycznia 2019r. – III NOC TURYSTÓW- spotkania z Mikołajem i gościem specjalnym.

WSZYSTKIE IMPREZY TURYSTYCZNE PROPONOWNE PRZEZ SKKT SĄ DOSTĘPNE DLA UCZNIÓW I DOROSŁYCH ZRZESZONYCH W SKKT.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE WRAZ Z KOSZTAMI POSZCZEGÓLNYCH WYCIECZEK BĘDĄ DOSTĘPNE U OPIEKUNÓW KOŁA SKKT „Bukowina”
p. Iwony Rogalskiej – Niedźwiedzkiej oraz p. Grażyny Adamek.

Zapisy trwają cały rok. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO NASZEGO KOŁA !!!!!

Z turystycznym pozdrowieniem Grażyna Adamek